W niedzielne popołudnie 21 maja 2023 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Siedliskach odbył się Dzień Rodziny. Organizowany był przez Radę Rodziców i Radę Pedagogiczną SP w Siedliskach. Przybyły całe rodziny – i byli to nie tylko mieszkańcy Siedlisk, ale i okolicznych miejscowości. Organizatorom sprzyjała pogoda, bo ta niedziela okazała się wyjątkowo ciepła i słoneczna. Wśród zgromadzonych pojawili się również zaproszeni goście: pan Wacław Ligęza Burmistrz Bobowej, pani Zdzisława Iwaniec Sekretarz Gminy Bobowa, pani Małgorzata Molendowicz Przewodnicząca Rady Miasta Bobowa, radne – panie: Maria Zarzycka, Ewa Truchan, Anna Wiejaczka, pan Zdzisław Górka sołtys wsi Siedliska, pan Piotr Rutka dyrektor Centrum Usług Wspólnych, pan Józef Magiera prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedliskach oraz emerytowani nauczyciele.

Już od godziny 14:00 odbywały się występy taneczne, grane były koncerty i wystawiane sztuki teatralne. W bufecie przygotowanym i obsługiwanym przez rodziców można było zjeść również coś smacznego. Imprezie towarzyszyła aukcja prac plastycznych uczniów prowadzona przez panią Agnieszkę Śliwa-Klarę z panią Patrycją Kalisz oraz koncert i dzień otwarty Orkiestry Dętej przy OSP w Siedliskach pod batutą pana Roberta Motyki. Można było zakupić małe dzieła sztuki wykonane przez naszych utalentowanych artystów oraz zapoznać się z instrumentami podczas pokazu muzyków.

Dzień otwarty był okazją do oficjalnego zaprezentowania naszego nowego logotypu, który pojawił się na roll’upie rekrutacyjnym oraz na pulpitach koncertowych.

źródło: zs-siedliska.pl; fot. NaszaBobowa.pl